Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 69 informacji. Wszystkie poniżej.

Naklejki chronią przed kradzieżą »
Tekst opublikowany 2009-03-31, opracowanie RH
Strzelińska policja proponuje mieszkańcom powiatu bezpłatne znakowanie samochodów w ramach akcji „Stop 24”. To jedna z najnowszych metod zabezpieczenia auta przed kradzieżą.

Konkurs z pisanką »
Tekst opublikowany 2009-03-31, opracowanie DA
Do 6 kwietnia przyjmowane są prace plastyczne od uczestników kolejnej edycji Powiatowego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Strzeliński Ośrodek Kultury.
Zdjęć: 1  

Miasto zmienia oblicze »
Tekst opublikowany 2009-03-30, opracowanie tsp
Przejeżdżając przez Wiązów trudno o przyjemne doznania. Niewątpliwy urok miasteczka odchodzi na dalszy plan, ustępując zwykle pola wrażeniu pozostawionemu przez fatalne drogi. Wiele jednak ma się w tej materii zmienić, a te już się zaczęły, choć jeszcze nie na naszych oczach.
Zdjęć: 2  

Historia zbliża narody »
Tekst opublikowany 2009-03-30, opracowanie RH
Międzynarodowa ścieżka historyczno – edukacyjna, pierwszy taki projekt w Polsce, powstać ma w przyszłym roku w Strzelinie. To efekt znakomitej współpracy i przyjaźni ze społecznością niemieckiego Aschendorf.
Zdjęć: 1  

Godzina dla Ziemi już w sobotę! »
Tekst opublikowany 2009-03-27, opracowanie Karolina Wieczorek
W największych miastach świata na godzinę zgasną światła. Nie będzie to wina ani awarii, ani niezapłaconych rachunków. To ogólnoświatowe przedsięwzięcie to bezprecedensowy apel o powstrzymanie zmian klimatu.

Jechał kradzionym samochodem  »
Tekst opublikowany 2009-03-26, opracowanie red.
Strzelińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 20-letniego mieszkańca Wrocławia , który jechał skradzionym samochodem. Sprawca ukradł pojazd swojemu ojcu. Ponadto, mężczyzna usiadł za kierownicą posiadając aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
Zdjęć: 1  

Z wizytą u strzelińskich policjantów  »
Tekst opublikowany 2009-03-26, opracowanie red.
Przez kilka marcowych dni w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie gościliśmy dzieci i młodzież z Gimnazjum nr 1 w Strzelinie oraz Szkoły Podstawowej w Sarbach, które w ramach zajęć lekcyjnych odwiedziły strzelińskich policjantów.
Zdjęć: 1  

Co zrobić z Kiśćcem Tajwańskim »
Tekst opublikowany 2009-03-26, opracowanie red. /www.powiatstrzelinski.pl
Czy kiściec tajwański (Lophura swinhoii) podlega wpisowi do rejestru zwierząt, prowadzenie którego nakłada na starostów Ustawa o ochronie przyrody? Okazało się, że w przypadku tego gatunku rzeczywiście taki obowiązek istnieje. O tym, jakie jeszcze obowiązki administracyjne mają hodowcy egzotycznych zwierząt lub zwykli hobbyści hodujący takie zwierzęta możesz przeczytać tutaj...
Zdjęć: 1  

Jest bezpieczniej »
Tekst opublikowany 2009-03-26, opracowanie Robert Harhala
Wyższa wykrywalność i mniej mandatów to już nie tylko analizy policyjnych statystyk, ale i subiektywne poczucie mieszkańców naszego powiatu zdecydowanie wskazuje, że żyjemy w coraz bezpieczniejszym miejscu. Dotyczy to zarówno Strzelina, jak i pozostałych miejscowości powiatu.
Zdjęć: 1  

Rafał Dutkiewicz w Strzelinie »
Tekst opublikowany 2009-03-25, opracowanie Majewski Piotr
Podczas spotkania z Rafałem Dutkiewiczem, prezydentem Wrocławia, które odbyło się w sali w Urzędzie Miasta i Gminy, poruszane zostały ważne dla nas i naszego regionu tematy.
Zdjęć: 2  

Drapieżnik może się przemieszczać »
Tekst opublikowany 2009-03-25, opracowanie red.
Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Strzelinie informuje, że drapieżnik który pojawił się w ciągu ostatnich dni w powiecie prudnickim na Opolszczyźnie może się przemieszczać na sąsiednie regiony.
Zdjęć: 1  

Mandaty wygasną? »
Tekst opublikowany 2009-03-25, opracowanie Piotr Majewski
19 marca 2009 roku odbyła się sesja Rady Miejskiej Strzelina, podczas której odbyły się o głosowania nad przyjęciem uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnych Rady Miejskiej Strzelina, pań Krystyny Kobel-Buys i Małgorzaty de Haan.

Koniec już bliski »
Tekst opublikowany 2009-03-24, opracowanie RH
Z dużą intensywnością wznowiono prace na wiadukcie przy ul. Dzierżoniowskiej. Objazd przez ul. Borowską i Energetyków pozwala wykonawcy, firmie Mota-Engil, w szybkim tempie wykonać niezbędną infrastrukturę obiektu bez większych utrudnień w ruchu pojazdów.
Zdjęć: 2  

Pożycz film za darmo »
Tekst opublikowany 2009-03-24, opracowanie PM
W XXI wieku wszystkie instytucje muszą rozwijać swoją ofertę, jeśli nie chcą zostać zapomniane.
Zdjęć: 1  

Kolejny radiowóz »
Tekst opublikowany 2009-03-23, opracowanie Robert Harhala
Już niebawem na drogach powiatu pojawi się nowy radiowóz, który otrzymała strzelińska Policja. Oznakowany Fiat Ducato ma trzylitrowy silnik diesla z turbodoładowaniem i może przewozić siedem osób plus dwóch zatrzymanych.
Zdjęć: 1  

Turniej bilardowy za nami »
Tekst opublikowany 2009-03-23, opracowanie Piotr Majewski
W niedzielę (22.03.) w budynku strzelińskiego „Bilard Clubu” odbył się, już drugi w jego krótkiej historii, turniej otwarty.
Zdjęć: 3  

Sześciolatki pójdą do „piątki”? »
Tekst opublikowany 2009-03-23, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Dzieci po raz pierwszy pójdą do szkoły rok wcześniej niż do tej pory. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie ogłosiła nabór do klas 1 na rok szkolny 2009/2010. Istnieje możliwość zapisania dzieci sześcioletnich!
Zdjęć: 1  

„Teraz Nasz Ruch” »
Tekst opublikowany 2009-03-21, opracowanie red.
19 marca 2009r , w godzinach od 7.00 do 14.00 ponownie strzelińscy policjanci ruchu drogowego wspólnie z funkcjonariuszami „drogówki” oławskiej i oleśnickiej przeprowadzili wzmożone działania pod nazwą „Teraz Nasz Ruch”.
Zdjęć: 3  

Nareszcie Szczawin »
Tekst opublikowany 2009-03-20, opracowanie Robert Harhala
Najdalej do końca czerwca ruszyć ma budowa wiaduktu w Szczawinie. Droga ma być przejezdna jeszcze w tym roku. W przyszłym powstanie nowa jezdnia do skrzyżowania z drogą wojewódzką.
Zdjęć: 2  

Wiązów buduje tanio »
Tekst opublikowany 2009-03-20, opracowanie Tomasz Skuter-Protokowicz
Za około tydzień burmistrz Wiązowa Henryk Ożarowski podpisze umowę z firmą Hydrobud, która skanalizuje jeden z najdłuższych ciągów komunikacyjnych miasta. Pierwsi mieszkańcy do nowego rurociągu wepną się już latem.
Zdjęć: 2  

Ziębice: Prywatna mennica ? »
Tekst opublikowany 2009-03-20, opracowanie aw
13 – latek zajmował się „produkcją” banknotów. Został zatrzymany przez policję.
Zdjęć: 1  

Ryby zamiast zboża »
Tekst opublikowany 2009-03-19, opracowanie Robert Harhala
Zima, przynajmniej ta kalendarzowa, odeszła do historii, jednak długo będziemy ją pamiętać. Od wielu lat nie było takich mrozów i śniegu. Jednak równie dawno, nie było już tak obfitych opadów deszczu, jakich ostatnio doświadczamy. Czy zatem grozi nam powódź ?
Zdjęć: 3  

Spotkania z kulturą »
Tekst opublikowany 2009-03-19, opracowanie PM
Bardzo ciekawie przedstawia się oferta strzelińskiego ośrodka kultury na najbliższy czas.
Zdjęć: 1  

Kolorowo i z pasją »
Tekst opublikowany 2009-03-18, opracowanie PM
Nie wszyscy mieszkańcy naszego miasta wiedzą, jakie ciekawe rzeczy dzieją się wokół nas. Wiele nietypowych przedsięwzięć przechodzi bez echa, a warto o nich mówić.
Zdjęć: 2  

Było za blisko »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie Robert Harhala
Brak ostrożności i zbyt mały odstęp od poprzedzającego pojazdu były przyczyna kolizji drogowej w pobliżu Szczodrowic. Chociaż pojazdy zostały poważnie uszkodzone nikt na szczęście nie ucierpiał.
Zdjęć: 1  

Rusza taniec towarzyski! »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie DA
Okazuje się, że mieszkańcy Strzelina i okolic potrzebowali takich zajęć. Chęć uczestnictwa w sekcji tańca towarzyskiego wyraziło około 40 osób.
Zdjęć: 1  

155 rocznica urodzin Paula Ehrlicha »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie red.
155 rocznica urodzin Paula Ehrlicha może być małym świętem naszego miasta. Bo niewiele miast w Polsce, nawet znacznie większych, może szczycić się tym, że ich mieszkaniec jest laureatem nagrody o światowym znaczeniu.

Zrobili pierwszy krok »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Tenisiści Granitu Strzelin zdominowali V edycję Turnieju I Kroku. Pierwsze cztery miejsca zajęli zawodnicy z naszego miasta.
Zdjęć: 1  

Uczą się ratować »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Przez cały marzec uczniowie z klas I-IV Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie biorą udział w zajęciach, którą uczą jak ratować ludzkie życie.
Zdjęć: 2  

Kolejne 3,5 grama narkotyków..  »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie red.
Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Szklar , który będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim prawie 1,5 grama amfetaminy a w jego mieszkaniu zabezpieczono kolejne 2 gramy narkotyków..
Zdjęć: 2  

Pijana matka  »
Tekst opublikowany 2009-03-17, opracowanie red.
Strzelińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która miała opiekować się 4 letnim synem. Matka chłopca miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Aż chce się śpiewać »
Tekst opublikowany 2009-03-16, opracowanie PM
W czwartek, 12 marca, w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się koncert laureatów i wyróżnionych w pierwszym międzypowiatowym konkursie piosenki współczesnej.
Zdjęć: 2  

Pozwólcie nam pracować »
Tekst opublikowany 2009-03-15, opracowanie Robert Harhala
Inicjatywa Starosty Strzelińskiego Artura Gulczyńskiego spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony pracodawców.
Zdjęć: 2  

Zaczadzenie w rynku »
Tekst opublikowany 2009-03-15, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W piątek, 13 marca, około godziny 21 w jednym z bloków w Rynku doszło do zatrucia czadem. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych.

Ogień w Kuropatniku »
Tekst opublikowany 2009-03-15, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Późnym wieczorem, w sobotę 14 marca doszło do pożaru niezamieszkanego budynku w Kuropatniku. Strażacy szybko opanowali sytuację.

Wysoki poziom wód gruntowych  »
Tekst opublikowany 2009-03-15, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Dwukrotnie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielenicach interweniowali w dniu 14 marca w swojej miejscowości.

Akcja „Truck” na drogach powiatu strzelińskiego  »
Tekst opublikowany 2009-03-14, opracowanie red.
11 marca 2009r. policjanci z Komendy Policji w Strzelinie wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego z Wrocławia przeprowadzili na drogach powiatu strzelińskiego działania mające na celu ujawnianie nieprawidłowości w transporcie drogowym.
Zdjęć: 2  

Które przedszkole? »
Tekst opublikowany 2009-03-12, opracowanie Redakcja
Po opublikowaniu informacji o nietrzeźwej przedszkolance opiekującej się dziećmi, w naszej redakcji rozdzwoniły się telefony z pytaniami od zaniepokojonych rodziców. Wszyscy pytają którego przedszkola dotyczy informacja.

Co słychać u Hmona? »
Tekst opublikowany 2009-03-12, opracowanie PM
Nasz strzeliński „rodzynek”, zespół Hmon, szykuje się do wydania kolejnej płyty. Kiedy możemy się jej spodziewać i co na niej znajdziemy?
Zdjęć: 3  

Potrącenie rowerzysty »
Tekst opublikowany 2009-03-12, opracowanie red.
Do potrącenia rowerzysty doszło w czwartek 12 marca przed godziną 14 na ulicy Kościuszki. Potrącony został zabrany do szpitala
Zdjęć: 1  

Chciał ominąć a wylądował ciężarówką w rowie »
Tekst opublikowany 2009-03-12, opracowanie red.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 39 w okolicach Wiązowa. Ok. godz. 8 rano jadący drogą samochód ciężarowy MAN przewożący mrożonki, podczas manewru omijania rowerzysty, złapał pobocze i wylądował w rowie.
Zdjęć: 8  

Ponad 1000 interwencji »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W 2008 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej interweniowały średnio co 9 godzin! Specjalnie dla Państwa prezentujemy podsumowanie roku przygotowane przez strażaków ze Strzelina.
Zdjęć: 3  

Jaki kryzys? »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie RH
We wszystkich mediach pełno teraz informacji o światowym kryzysie gospodarczym, którego skutki zaczynamy pomału odczuwać. Tym bardziej cieszą informacje nie tylko o braku grupowych zwolnień pracowników, ale o powstawaniu nowych miejsc pracy.

Elektryczny złodziej »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie rh
Przewody elektryczne wraz z wtyczkami skradziono z maszyn i przyczep rolniczych z jednej z posesji w Wiązowie na ul. Biskupickiej.

Zerwana linia energetyczna »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Radosław Kwiatkowski
7 marca w Wawrzyszowie zerwana została linia energetyczna przez pęknięty konar drzewa.

Zabili dla pary butów »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Robert Harhala
Mieszkańcy naszego powiatu, którzy co czwartek tłumnie udają się na targowisko miejskie w Grodkowie, w kolejny dzień targowy będą mogli mogli usłyszeć ożywione rozmowy grodkowian o bulwersującym opinię publiczną zabójstwie. Ciało 22 – latka znaleziono w przydrożnym rowie bez butów, który zabrali zabójcy.
Zdjęć: 1  

Kondratowice wygrały »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Robert Harhala
Gmina Kondratowice będzie kanalizowana dzięki otrzymaniu astronomicznej sumy 17 milionów złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Jak poważna to kwota może świadczyć fakt, że gdyby środki pochodziły wyłącznie z budżetu gminy inwestycja trwała by 20 lat.
Zdjęć: 1  

Niebezpieczna dziura »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Robert Harhala
Niezabezpieczona studzienka bezpośrednio przy ścieżce jest wielkim zagrożeniem nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt domowych, które wielu strzelinian wyprowadza tu na spacer.
Zdjęć: 1  

Spotkanie z pisarzem »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie DA
We wtorek, 17 marca o godzinie 10.30 w Strzelińskim Ośrodku Kultury odbędą się 3-godzinne warsztaty dziennikarskie dla uczniów, którzy pracują lub zamierzają pracować w gazetkach szkolnych.

„Śmierdząca” sprawa »
Tekst opublikowany 2009-03-10, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Stopniał śnieg, więc jak co roku o tej porze na trawnikach, chodnikach pojawiła się plaga psich odchodów. Za pozostawienie ich w miejscu publicznym grozi kara w wysokości 500 złotych!
Zdjęć: 2  

Ukradła kilometr jezdni »
Tekst opublikowany 2009-03-09, opracowanie RH
Na odcinku drogi krajowej nr 39 pomiędzy Mikoszowem a Strzelinem zniknęła prawa część jezdni. Niska temperatura i natężenie ruchu zniszczyły kilometr drogi. Niektóre dziury miały nawet 30 cm głębokości - sami sprawdziliśmy.
Zdjęć: 1  

Odholować cię nie mogą - jazda bez OC »
Tekst opublikowany 2009-03-08, opracowanie tom
Dobra wiadomość dla wszystkich zapominalskich kierowców. Jeśli nie masz przy sobie dowodu zawarcia obowiązkowego ubezpieczenia OC, nie dostaniesz mandatu, a twoje auto nie trafi na policyjny parking.

Wjechała w ciągnik »
Tekst opublikowany 2009-03-07, opracowanie Robert Harhala
Choć efekty kolizji wyglądały poważnie, na szczęście kierowcom obu pojazdów nic się nie stało. W zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy.
Zdjęć: 2  

W bucie miała marihuanę »
Tekst opublikowany 2009-03-06, opracowanie Robert Harhala
Kilkadziesiąt działek marihuany ukryła w swym bucie mieszkanka Wałbrzycha, mając nadzieje, że tam policjanci zaglądać nie będą. Przeliczyła się – grozi jej do 3 lat więzienia.
Zdjęć: 1  

Wyskoczył z pociągu »
Tekst opublikowany 2009-03-06, opracowanie Robert Harhala
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek rano 5 marca na trasie kolejowej w pobliżu Boreczka. 32 – letni mieszkaniec Kłodzka wyskoczył z pędzącego pociągu ginąc na miejscu.
Zdjęć: 1  

Orkiestra na galowo »
Tekst opublikowany 2009-03-06, opracowanie RH
Reaktywowanie Strzelińskiej Orkiestry Miejskiej było obietnicą złożoną mieszkańcom gminy jeszcze w ubiegłym roku przez burmistrza Jerzego Matusiaka. Słowo się rzekło i orkiestra nie tylko już ćwiczy, ale trwają prace nad jej strojami paradnymi.
Zdjęć: 1  

Tragiczny wypadek »
Tekst opublikowany 2009-03-06, opracowanie red./ Radosław Kwiatkowski
Dramatycznie zakończyła się jazda Fiatem 126p dla 14–letniego mieszkańca Kurczowa (gm.Borów). Samochód przewrócił się i przygniótł kierowcę
Zdjęć: 3  

Milion dla Powiatu »
Tekst opublikowany 2009-03-05, opracowanie RH
Aż 1,2 mln złotych na modernizację budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Skoroszowicach otrzymał właśnie powiat strzeliński. Pieniądze będą pochodzić z Regionalnego Programu Operacyjnego.
Zdjęć: 1  

Wernisaż z szydełkiem »
Tekst opublikowany 2009-03-05, opracowanie DA
Do 10 marca w Galerii „Skalnej” Strzelińskiego Ośrodka Kultury można oglądać prace Małgorzaty Gabryelskiej – Bottcher, nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie.
Zdjęć: 2  

Lekcja ze Żwirkiem i Muchomorkiem »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie DA
Ponad godzinę trwał spektakl literacko - muzyczny pt. „Lekcja czeskiego” w wykonaniu „Kabaretu pod Skrzydłami” z Oławy.
Zdjęć: 3  

Podsumowali rok działalności »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie Robert Harhala
Podczas Zebrania Przedstawicieli Powiatowego Banku Spółdzielczego Starosta Strzeliński Artur Gulczyński wręczył prezesowi Zdzisławowi Kozickiemu pamiątkowy medal za doskonałą współpracę z Powiatem..
Zdjęć: 3  

Niebezpieczny plac »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie Robert Harhala
Młodzi kierowcy z dużą prędkością wjeżdżają na plac, by na ręcznym hamulcu kręcić autami piruety pomiędzy bawiącymi się dziećmi. Tylko cudem nie doszło tam jeszcze do tragedii.
Zdjęć: 1  

Pijana przedszkolanka  »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie red.
Strzelińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która „opiekowała” się grupą dzieci w przedszkolu. Kobieta miała prawie promil alkoholu w organizmie.
Zdjęć: 1  

Marihuanę wozili Golfem »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie Robert Harhala
Trzech mężczyzn, w których samochodzie znaleziono marihuanę zatrzymali w zeszły czwartek 26 lutego strzelińscy policjanci Sekcji Kryminalnej.
Zdjęć: 1  

Zasłona dymna? »
Tekst opublikowany 2009-03-04, opracowanie Robert Harhala
Potężne zadymienie ul. Borowskiej na łuku drogi było nie tylko zagrożeniem dla kierowców, ale przypomina o problemach, jakie co roku przynoszą wiosenne porządki.
Zdjęć: 1  

Może taniec towarzyski? »
Tekst opublikowany 2009-03-03, opracowanie DA
Od marca w Strzelińskim Ośrodku Kultury rusza sekcja tańca towarzyskiego. Jej uczestnicy nauczą się tańców standardowych oraz latynoamerykańskich.

Teraz Europa »
Tekst opublikowany 2009-03-03, opracowanie RH
Uroczystym spotkaniem z opiekunami Uczniowskich Klubów Europejskich, przyjaciółmi i sympatykami Stowarzyszenie „Europolscy” w Strzelinie zainaugurowało program w szkołach powiatu strzelińskiego „Teraz Europa”.
Zdjęć: 3  

Śmiertlene potrącenie w Częstocicach »
Tekst opublikowany 2009-03-03, opracowanie red.
Dziś po godz. 20 w Częstocicach (gm. Wiązów), samochód potrącił mężczyznę. Uderzenie było bardzo silne i dla przechodnia okazało się śmiertelne. Kierujący pojazdem był trzeźwy
Zdjęć: 3  

„Zośka” na zawodach »
Tekst opublikowany 2009-03-02, opracowanie Łukasz Krzysztofczyk
Udało się! IFPA European Footbag Committee przyznało organizację IFPA European Footbag Championships - Mistrzostw Europy w Footbagu naszemu miastu.
Zdjęć: 4  

Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Strzelin

OtoStrzelin.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl