Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 66 informacji. Wszystkie poniżej.

Permanentna inwigilacja! »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie Robert Włodarek
"Nie podsłuchuj, to nieładnie", to jedno z upomnień, które nie odnosiło pożądanego skutku. Nie ma się co oszukiwać - podsłuchujemy się nawzajem, nawet gdy nie zdajemy sobie z tego sprawy. To część naszych atawistycznych zachowań, które w prehistorii pomagały przeżyć.
Zdjęć: 3  

Protest jednorękich »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie bom
Protestują dolnośląscy właściciele kasyn i klubów z grami hazardowymi. Twierdzą, że zmiany, które przygotowuje rząd przyniosą straty dla budżetu i zwolnienia pracowników.
Zdjęć: 3  

Kto sfinansuje PCD? »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie Anna Chamuczyńska
Nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów należących do gminy Strzelin stanowią ponad 50 proc. osób korzystających z form doskonalenia oferowanych przez Powiatowe Centrum Dydaktyki. W ubiegłym roku gmina nie wpłaciła ani złotówki na funkcjonowanie tej jednostki.
Zdjęć: 1  

Uwaga na znaki »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie RH
Zbliża się 1 listopada, kiedy na cmentarzach i w ich pobliżu znów będzie tłoczno. Jak co roku, większość odwiedzających będzie chciała podjechać pod samą nekropolię, by nie dźwigać zbyt długo kwiatów i zniczy.
Zdjęć: 1  

Policyjna Akcja Znicz 2009 »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie red.
W związku ze zbliżającym się dniem „Wszystkich Świętych „ funkcjonariusze strzelińskiej policji w dniach od 31.10.2009 do 2.11.2009 będą prowadzić wzmożone działania pod kryptonimem „Znicz 2009” na głównych ciągach komunikacyjnych oraz wszystkich drogach dojazdowych do cmentarzy na terenie całego powiatu strzelińskiego.
Zdjęć: 1  

Srebrny Życzkowski »
Tekst opublikowany 2009-10-30, opracowanie Tomasz Skuter-Protokowicz
Kolejny, tym razem srebrny medal, powiększył kolekcję strzelińskiego sztangisty Mirosława Życzkowskiego. Jego wywalczenie było szczególnie karkołomne. Wymagało bowiem wyprawy na drugi koniec świata.
Zdjęć: 3  

Podsumowali współpracę »
Tekst opublikowany 2009-10-29, opracowanie RH
O dotychczasowej współpracy gminy Strzelin z organizacjami pozarządowymi, a także oczekiwaniach i planach na rok przyszły, rozmawiano podczas spotkania zorganizowanego 20 października, w sali konferencyjnej urzędu miasta i gminy Strzelin.
Zdjęć: 1  

Pod latarnią najciemniej »
Tekst opublikowany 2009-10-29, opracowanie Anna Chamuczyńska
- Pracuję we Wrocławiu – pisze jedna z naszych czytelniczek. - Codziennie muszę dojeżdżać busem o 6.40. Rano chodzę ulicą Mickiewicza około 6.35 i jest tam strasznie ciemno...
Zdjęć: 1  

Dotacja na ratusz »
Tekst opublikowany 2009-10-28, opracowanie RH
Zarząd województwa dolnośląskiego podzielił właśnie pokaźną kwotę prawie 45 mln zł. na renowację zabytków. Odnowione zostaną liczne kościoły, ratusze i inne obiekty. Wśród nich znalazł się również strzeliński ratusz, na który przeznaczono 810 tys. złotych.
Zdjęć: 1  

Najlepszy przyjaciel »
Tekst opublikowany 2009-10-28, opracowanie Anna Chamuczyńska
Upływa Międzynarodowy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt. W związku z tym w czwartek, 22 października, w bibliotece miejskiej dzieci spotkały się z Ewą Ratyni - Sahaj, lekarzem weterynarii.
Zdjęć: 3  

Wyrwał z rąk torebkę »
Tekst opublikowany 2009-10-28, opracowanie RH
Do spacerującej ulicą starszej kobiety podszedł złodziej, który wyrwał jej z rąk torebkę. Nie cieszył się jednak długo ze skradzionych kilkudziesięciu złotych. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policyjny patrol.
Zdjęć: 1  

Strzelin wyróżniony »
Tekst opublikowany 2009-10-27, opracowanie RH
Przed tygodniem, 19 października, we Wrocławiu odbyło się spotkanie podsumowujące cykl szkoleń w ramach projektu „Forum Pełnomocników NGO”. Wśród 10 samorządów, które wzięły udział w projekcie, znalazła się gmina Strzelin.
Zdjęć: 1  

Siostry Zagórskie na podium »
Tekst opublikowany 2009-10-27, opracowanie tsp
Z trzema medalami indywidualnie i 3 miejscem drużynowym wrócili z podoławskiego Wierzbna młodzi sztangiści Strzelca Strzelin, którzy wzięli udział w III rzucie Wieloboju Atletycznego 2009.
Zdjęć: 2  

Pozory mylą, dowód nie »
Tekst opublikowany 2009-10-26, opracowanie Opr. AJ
Apelujemy do sprzedawców napojów alkoholowych - sprzedaż alkoholu niepełnoletnim jest przestępstwem. „Pozory mylą, dowód nie” to hasło ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, której partnerami są Komenda Główna Policji i Związek Browary Polskie.

Miejsca nie zawsze spokojne »
Tekst opublikowany 2009-10-26, opracowanie opr. kt
Święto Zmarłych jest dla jednych czasem refleksji i zadumy, a dla innych okazją do łatwego „zarobku” . Policja apeluje: uważajmy na kieszonkowców!

Zmiana czasu - godzinę do tyłu  »
Tekst opublikowany 2009-10-24, opracowanie tom
Nie zapomnijmy dzisiejszej nocy przestawić swoich zegarków o godzinę do tyłu. Tym samym przechodzimy z czasu letniego na zimowy.

Piękna legniczanka Miss Polonia 2009 »
Tekst opublikowany 2009-10-24, opracowanie tom
22-letnia Marysia Nowakowska z Legnicy została Miss Polonia 2009! W ścisłym finale urodziwa legniczanka pokonała czwórkę dziewcząt. Z Łodzi, gdzie odbył się dziś konkurs, królowa wyjedzie nowym Fiatem 500 Sport.

Warzywa w bibliotece »
Tekst opublikowany 2009-10-23, opracowanie Anna Chamuczyńska
Nie dziwią dary natury w bibliotece, gdy przynosi je w koszyku prawdziwa ogrodniczka i opowiada o swoim zawodzie.
Zdjęć: 1  

Medal za zasługi »
Tekst opublikowany 2009-10-23, opracowanie Opr. AJ
Honorową odznakę „Za zasługi dla budownictwa”, która jest zaszczytnym wyróżnieniem za zasługi i osiągnięcia w dziedzinie rozwoju budownictwa, otrzymała Barbara Pawnuk, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Strzelinie.
Zdjęć: 1  

Droga do szczęścia »
Tekst opublikowany 2009-10-22, opracowanie Anna Chamuczyńska
Niecodzienny pseudonim i niecodzienna filozofia. Gdy przeciętny człowiek goni za swoimi sprawami, Habibi Hamid zaleca spełnianie własnych marzeń. To najprostsza droga do szczęścia.
Zdjęć: 2  

Zabawa dobroczynna w Konarach »
Tekst opublikowany 2009-10-22, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Na świetlicy wiejskiej w Konarach 17 października odbyła się zabawa dobroczynna dla dzieci z sołectwa. Na uczestników czekały upominki i wiele innych atrakcji.

Piesi pod kołami »
Tekst opublikowany 2009-10-22, opracowanie RH
Rośnie liczba pieszych uczestniczących w wypadkach drogowych. Tylko w miniony weekend na polskich drogach zginęło ich ponad dwudziestu. Również u nas w zeszłym tygodniu piesi dwukrotnie wpadli pod samochód.
Zdjęć: 1  

Smsy w trumnie »
Tekst opublikowany 2009-10-21, opracowanie Jacek Bomersbach
Dziś, podobnie jak sześć tysięcy lat temu, bardzo często zmarłych chowamy z przedmiotami, z którymi się nie rozstawali za życia. Rodzina często wkłada do trumny okulary, telefon komórkowy, alkohol…
Zdjęć: 3  

Pasowanie na ucznia »
Tekst opublikowany 2009-10-21, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Tradycją szkół podstawowych jest pasowanie dzieci z klas pierwszych na uczniów. 14 października „pierwszaki” ze Szkoły Podstawowej nr 5 miały swój ważny dzień.
Zdjęć: 3  

Pierwsze podsumowanie »
Tekst opublikowany 2009-10-21, opracowanie Anna Chamuczyńska
13 października w małej sali konferencyjnej starostwa powiatowego założyciele i pracownicy Powiatowego Centrum Dydaktyki spotkali się, by świętować pierwszą rocznicę istnienia tej instytucji.
Zdjęć: 1  

Siła naszego regionu »
Tekst opublikowany 2009-10-21, opracowanie Anna Chamuczyńska
55 rocznicę założenia Technikum oraz 40 rocznice nadania nadania szkole patrona obchodzili uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Strzelinie.
Zdjęć: 2  

Podziękowania za trud wychowawczy »
Tekst opublikowany 2009-10-20, opracowanie Anna Chamuczyńska
Od 13 do 15 października Dzień Edukacji Narodowej uroczyście obchodzono we wszystkich instytucjach związanych z oświatą. Zasłużone podziękowania za swoją pracę otrzymali nauczyciele, dyrektorzy, metodycy, kuratorzy...
Zdjęć: 3  

Granit ze zmiennym szczęściem »
Tekst opublikowany 2009-10-20, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Tenisiści stołowi Granitu Strzelin grali ze zmiennym szczęściem. Drużyna występująca w II lidze tenisa stołowego przegrała 6:4. Zwycięstwo odniósł natomiast Granit IV Strzelin.
Zdjęć: 1  

Akcja Truck »
Tekst opublikowany 2009-10-20, opracowanie RH
Stan trzeźwości kierujących, właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku i stan techniczny pojazdów ciężarowych kontrolowano podczas policyjnych działań pod nazwą „Truck”. Działania trwały kilkanaście godzin.
Zdjęć: 1  

Jak zgnieść butelkę »
Tekst opublikowany 2009-10-19, opracowanie RH
Konkursy szkolne w zgniataniu butelek i puszek na czas oraz wykazywaniu się wiedzą o zasadach selektywnej zbiórki odpadów to tylko niektóre z przedsięwzięć, jakie strzeliński samorząd rozpoczął w ramach nowej kampanii edukacyjnej.
Zdjęć: 1  

Podrożeje prawko »
Tekst opublikowany 2009-10-19, opracowanie RH
Nie masz jeszcze prawa jazdy – pomyśl o tym teraz. Ministerstwo finansów szykuje zmiany, według których szkoły nauki jazdy płacić będą 22 - procentowy podatek VAT. Koszt ten oczywiście poniesie kursant.
Zdjęć: 1  

IPN rozdaje książki »
Tekst opublikowany 2009-10-19, opracowanie opr. kt
20 października, wrocławski oddział IPN podpisze umowę z bibliotekami, do których będą regularnie trafiały wydawane przez Instytut książki.

Pełna chata »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie Anna Chamuczyńska
Od 1 lipca 2006 r. w Rożnowie funkcjonuje zawodowa rodzina zastępcza wielodzietna niespokrewniona z dzieckiem. Wychowuje się w niej obecnie ośmioro dzieci. Porozmawialiśmy z państwem Fałat o sukcesach, porażkach i problemach.
Zdjęć: 1  

Co słychać w SOK-u »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie Anna Chamuczyńska
O sekcjach, wernisażu i egzotycznym Gendosie rozmawiamy z Dariuszem Stępniem, dyrektorem Strzelińskiego Ośrodka Kultury.
Zdjęć: 1  

Zbadaj swoje piersi »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie Agata Jurczak
Już wkrótce po raz kolejny w Strzelinie zostaną przeprowadzone bezpłatne badania mammograficzne.

Uzależnieni od jednorękiego »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie Jacek Bomersbach
Hazard podobnie jak narkotyk silnie uzależnia. Uzależniamy się grając nie tylko w kasynach, ale również na wyścigach konnych, podczas gry na giełdzie i w totolotka.
Zdjęć: 3  

Pogoda oszalała »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Nietypowa, jak na pierwszą połowę października, pogoda zaskoczyła mieszkańców powiatu strzelińskiego, a części z nich sprawiła wiele problemów.
Zdjęć: 1  

Zagłosuj na "swój" rynek »
Tekst opublikowany 2009-10-16, opracowanie opr. aw
Gdzie jest najpiękniejszy w Polsce rynek? Spory wśród znajomych trwają już od dawna. Teraz każdy może zagłosować na rynek w swojej miejscowości.

Grzyby z atestem »
Tekst opublikowany 2009-10-15, opracowanie Anna Chamuczyńska
Jesień kojarzy nam się z pachnącymi grzybami prosto z lasu. Gdy sami nie mamy czasu na wyprawę, kupujemy je na targowisku lub u przydrożnych handlarzy. Wart wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, by nie narazić się na zatrucie?
Zdjęć: 1  

Będziemy upominać i informować »
Tekst opublikowany 2009-10-15, opracowanie Anna Chamuczyńska
Decyzja o powołaniu straży miejskiej w Wiązowie zapadła 29 lipca na sesji rady miasta i gminy. Jednak jednostka swoją działalność rozpoczęła przed miesiącem. Pojechaliśmy do komendanta straży Ryszarda Białego, by zapytać się jak funkcjonuje nowa służba.
Zdjęć: 1  

Z wizytą w krainie bajek »
Tekst opublikowany 2009-10-14, opracowanie Anna Chamuczyńska
W piątek, 9 października, w Bibliotece Miejskiej i Gminnej w Strzelinie autor książeczek dla dzieci Wiesław Drabik spotkał się ze swoimi czytelnikami.
Zdjęć: 3  

Na dobrej drodze »
Tekst opublikowany 2009-10-14, opracowanie RH
Czy w budynku byłego kina „Grażyna” oraz pomieszczeniach obecnej biblioteki powstanie centrum kulturalno – rozrywkowe ? Są na to wielkie szanse, jednak sukces przedsięwzięcia uwarunkowany jest znalezieniem nowej siedziby dla biblioteki.
Zdjęć: 1  

Julia Pitera oskarża »
Tekst opublikowany 2009-10-14, opracowanie Robert Włodarek
Minister Julia Pitera twierdzi, że odkryła na Dolnym Śląsku aferę korupcyjną. Oskarża Katarzynę Kiek, wicedyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy o to, że przez kilka miesięcy "pozostawała na polu służbowym w konflikcie interesów". - To kłamstwo – oburza się Katarzyna Kiek.
Zdjęć: 2  

Nowy sprzęt strażaków »
Tekst opublikowany 2009-10-14, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie wzbogaciła się o nowy hydrauliczny zestaw ratownictwa drogowego.
Zdjęć: 2  

Na tapecie powiatowe drogi »
Tekst opublikowany 2009-10-13, opracowanie Anna Chamuczyńska
2 października w sali konferencyjnej starostwa powiatowego zebrali się radni i sympatycy Platformy Obywatelskiej, którzy rozmawiali o sprawach nurtujących obywateli naszego powiatu.
Zdjęć: 1  

Lider za silny dla Granitu »
Tekst opublikowany 2009-10-13, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Drugiej porażki doznali tenisiści stołowi Granitu Strzelin, którzy występują w I lidze. Tym razem przegrali we własnej hali 9:1 z liderem - BTTS SILESIĄ Miechowice.
Zdjęć: 2  

Lepiej późno niż wcale? »
Tekst opublikowany 2009-10-13, opracowanie Anna Chamuczyńska
Piątkowa XLII sesja rady powiatu rozpoczęła się wcześniej niż zazwyczaj. Powodem było nie tylko 18 punktów w planie obrad, ale również upływający termin składania wniosków do tzw. „schetynówek”.
Zdjęć: 1  

Mleko i owoce w szkołach »
Tekst opublikowany 2009-10-12, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Szkoły podstawowe z terenu powiatu strzelińskiego dbają o swoich uczniów i chętnie biorą udział w ogólnopolskich programach, w ramach których uczniowie otrzymują mleko i owoce za darmo.
Zdjęć: 2  

Nie mieli szans »
Tekst opublikowany 2009-10-12, opracowanie Robert Harhala
Siła uderzenia była tak potężna, że zarys samochodu pozostał odciśnięty na tyle autobusu. Siedzący po lewej stronie pasażerowie nie mieli najmniejszych szans – zginęli na miejscu. Kierowca auta nie ma prawa jazdy.
Zdjęć: 5  

Nowa karetka na sygnale »
Tekst opublikowany 2009-10-12, opracowanie Anna Chamuczyńska
417 tys. kosztowała nowa karetka Pogotowia Ratunkowego w Strzelinie. 80 proc. tej kwoty zostanie inwestorom zwrócona.
Zdjęć: 1  

Policja na stronie »
Tekst opublikowany 2009-10-09, opracowanie RH
Jak zabezpieczyć auto przed włamaniem i kradzieżą? Okazuje się, że wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach. Uczą tego strzelińscy policjanci na swej stronie internetowej, przypominając jednocześnie o możliwości bezpłatnego znakowania samochodów w ramach akcji „Stop 24”.
Zdjęć: 1  

2 osoby zginęły »
Tekst opublikowany 2009-10-09, opracowanie red.
2 osoby poniosły śmierć w wyniku wypadku do jakiego doszło w piątek w Krzywinie gm. Przeworno po godzinie 9.00 rano. Samochodem podróżowało 4 osoby
Zdjęć: 5  

Powieściopisarka w kaputkach »
Tekst opublikowany 2009-10-09, opracowanie Anna Chamuczyńska
Słucha tylko dwójki, w korku układa sobie życie lub wyobraża losy przechodniów, a sama o sobie mówi, że ma mózg jak archiwum narodowe. Małgorzata Kalicińska, autorka „Domu nad rozlewiskiem”, spotkała się z czytelnikami w bibliotece w Strzelinie.
Zdjęć: 2  

Utrudnienie na drodze 395 usunięte »
Tekst opublikowany 2009-10-08, opracowanie Anna Chamuczyńska
Jeszcze 16 września zapytana o utrudnienie na drodze 395 rzeczniczka prasowa DSDiK Joanna Jarocka informowała, że „... przepust w Ludowie Polskim zostanie naprawiony po uregulowaniu spraw związanych z odwodnieniem terenu”. Dziś możemy przejechać już na tym odcinku bez problemów.
Zdjęć: 1  

Wyremontują świetlice »
Tekst opublikowany 2009-10-08, opracowanie RH
Gminy powiatu strzelińskiego otrzymały kolejne dotacje w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”. Sejmik województwa dolnośląskiego przyjął uchwałę zarządu województwa w sprawie podziału pieniędzy na realizację zgłoszonych projektów.
Zdjęć: 1  

Szukamy dobrych ludzi »
Tekst opublikowany 2009-10-08, opracowanie Red.
Poszukiwane są osoby, które chcą i potrafią swoją pasją i zaangażowaniem dzielić się z innymi. Doceniając ich pracę i bezinteresowną chęć pomagania zorganizowany został konkurs pn. „Dolnośląski Wolontariusz Roku 2009”.
Zdjęć: 1  

Nie zmarnowali czasu »
Tekst opublikowany 2009-10-07, opracowanie RH
Po wielu miesiącach przygotowań i przejściu żmudnej procedury narzuconej przez ustawę o zamówieniach publicznych rozpoczyna się wreszcie budowa krytej pływalni w Strzelinie. Będzie to nie tylko basen, ale przede wszystkim obiekt o funkcji sportowo – rekreacyjnej.
Zdjęć: 1  

Zdjęcie warte 500 zł »
Tekst opublikowany 2009-10-07, opracowanie RH
Rekordzista pędził motocyklem przez teren zabudowany mając na liczniku 145 km/h. Kosztowało go to 500 zł i 10 punktów karnych.
Zdjęć: 1  

Samorządy walczą o zdrowie kobiet »
Tekst opublikowany 2009-10-06, opracowanie Anna Chamuczyńska
Infekcja wirusem brodawczaka ludzkiego wymieniana jest na liście głównych czynników zachorowania na raka szyjki macicy. Choroba ta co roku w Polsce zabija 2 tys. kobiet. Regularne badania cytologiczne i szczepienia mogą je ochronić.
Zdjęć: 1  

Wypadek w więzieniu »
Tekst opublikowany 2009-10-06, opracowanie Anna Chamuczyńska
Małgorzata Klaus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu poinformowała, że sekcja zwłok zmarłego Stanisława G wykazała przyczynę zgonu. Był nią uraz głowy. Ponadto biegły stwierdził brak śladów typowych dla pobicia.
Zdjęć: 1  

Do PUP po środki »
Tekst opublikowany 2009-10-05, opracowanie Anna Chamuczyńska
Polskie urzędy pracy na początku roku otrzymują limit środków, którego wysokość wynika z ustawy. W roku 2009 PUP w Strzelinie dostał 2,5 mln zł na całoroczną działalność. To ile dodatkowych środków spłynie do instytucji zależy od pracy urzędników.
Zdjęć: 1  

Żurek powalił na kolana »
Tekst opublikowany 2009-10-05, opracowanie Opr. RH
Podczas konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” zorganizowanego przez urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego, powiat strzeliński miał pokaźne grono reprezentantów.
Zdjęć: 1  

Muzyka wpływa na wszystko »
Tekst opublikowany 2009-10-02, opracowanie RH
Stwierdzenie, że nauka gry na instrumencie wpływa na wszystko, będzie zapewne truizmem dla tych, którzy tego doświadczyli. Tym bardziej należy mówić o tym pozostałym zwłaszcza, jeśli mają dzieci.
Zdjęć: 1  

Współpraca zwielokrotnia siły »
Tekst opublikowany 2009-10-02, opracowanie Agata Jurczak
Senator Władysław Sidorowicz był jednym z gości specjalnych święta patrona miasta Strzelina św. Michała Archanioła, które odbyło się w Parku Miejskim w ostatni weekend.
Zdjęć: 1  

Święto Michała na sportowo »
Tekst opublikowany 2009-10-01, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzelinie, Klub Sportowy „Strzelec” oraz QuickMix Strzelinianka zorganizowali imprezy sportowo - rekreacyjne z okazji dni patrona miasta – św. Michała.
Zdjęć: 3  

Znowu razem »
Tekst opublikowany 2009-10-01, opracowanie RH
Po raz kolejny strzelińscy policjanci ruchu drogowego wspólnie z funkcjonariuszami oławskiej i oleśnickiej drogówki przeprowadzili przeprowadzili znaną już doskonale kierowcom akcję pod nazwą „Razem na powiaty”.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Strzelin

OtoStrzelin.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl