Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 71 informacji. Wszystkie poniżej.

Dłużej bezpłatna A4 »
Tekst opublikowany 2011-11-30, opracowanie Opr. aw
Bramki na autostradzie A4 w kierunku Opola miały powstać do Wigilii. Wykonawcy Egis i Starbag nie zdążą. Z opóźnienia skorzystają kierowcy, gdyż pojadą za darmo.

Melioracja wstrzymana  »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie Magdalena Margasińska
Trzy stawy w Wyszonowicach pozostają bez dopływu wody. Konieczne jest udrożnienie koryta Młynówki Żelaźnickiej. Przepisy dotyczące projektowanych obszarów NATURY 2000 uniemożliwiają wykonanie prac konserwacyjnych nawet do 2013 roku.

Medycy sądowi zbadają kości »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie bom
Szczątki ludzkie znalezione na polu między Pasikurowicami, a Siedlcami zbadają specjaliści z medycyny sądowej. Z kości pobrano wycinki do badań DNA.

Promile po zjedzeniu "Pawełka" »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie MM
Jak bezpiecznie jeździć w zimie? Czy samochody są odpowiednio przygotowane i w pełni sprawne? Na te i wiele innych pytań podczas Dni Motoryzacji odpowiedzi poznali uczniowie strzelińskiego technikum.

Ewa Mańkowska wicewojewodą dolnośląskim? »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie MM, AS
Wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ewa Mańkowska ma zostać wicewojewodą dolnośląskim. – Też słyszałam takie plotki. Oficjalnie nic nie mogę powiedzieć i nic takiego mi nie wiadomo – mówi zainteresowana.

Ulatniał się gaz na Bolka I »
Tekst opublikowany 2011-11-28, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W poniedziałek, 28 listopada w budynku wielorodzinnym w Strzelinie przy ulicy Bolka I Świdnickiego ulatniał się gaz. Dzięki czujności właścicielki zakładu optycznego Annie Sikorze nie doszło do tragedii.

Kolejna seria darmowych badań w Strzelinie »
Tekst opublikowany 2011-11-28, opracowanie MM
Już jw czwartek od godz. 9.00 do 17.00 odbędą się badania mammograficzne. Darmowa profilaktyka obejmuje panie w wieku 50 – 69 lat. Koszt badania dla osób spoza kategorii wiekowej wynosi 70 zł. Nie zwlekaj. Przebadaj się.

Przedłużony zjazd  »
Tekst opublikowany 2011-11-27, opracowanie Radosław Kwiatkowski
26 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuropatniku odbył się IV Zjazd zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Strzelinie. Dokonano również poświęcenia nowego sztandaru dla Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Strzelinie. W poniedziałek dokończenie zajazdu.

Wyśpiewali nagrody »
Tekst opublikowany 2011-11-25, opracowanie MM
I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej odbył się w piątek w Gimnazjum nr 2. Do rywalizacji o puchar przechodni burmistrz Strzelina i ufundowane przez Dorotę Pawnuk nagrody stanęli wokaliści z czterech szkół. Spośród wykonawców jury wyłoniło zwycięzcę –Wojciecha Bałwako, ucznia Liceum Ogólnokształcącego.

Konkurs wiedzy dla rolników »
Tekst opublikowany 2011-11-25, opracowanie MM
Rolnicy z okolic Borowa stanęli do rywalizacji w konkursie wiedzy o środkach bezpieczeństwa stosowanych w ich zawodzie. Uczestnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów z testu otrzymali różnego rodzaju nagrody rzeczowe, od młota pneumatycznego po rękawice.

Koniec kawałów o policjantach  »
Tekst opublikowany 2011-11-25, opracowanie opr. as
O około 30% wzrosła skuteczność działań straży miejskich, które wdrożyły elektroniczny system wspomagania - wynika z danych firmy Sprint zebranych także na Dolnym Śląsku.

Nowe legitymacje dla policji za 1 323 000 zł »
Tekst opublikowany 2011-11-24, opracowanie MM
Od stycznia policjanci w całym kraju podczas interwencji będą okazywać nowe legitymacje. Dokument wymieniany jest co 3 lata. W połowie grudnia Komenda Główna Policji zaprezentuje końcowy projekt dokumentu. Znamy jednak wstępny wzór.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-24, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty, do Aquaparku Granit czy zestawy Noodle w Pudle - to wszystko masz w zasięgu ręki, wystarczy wysłać smsa.

Cała gmina Wiązów bez oświetlenia »
Tekst opublikowany 2011-11-23, opracowanie MM
Radni podjęli decyzję o wyłączaniu latarni ulicznych na terenie wszystkich sołectw. Oświetlenie włączone będzie tylko na rynku w Wiązowie. Taka sytuacja potrwa co najmniej rok czasu. W ten sposób zaoszczędzone zostanie od 80 do 100 tysięcy złotych. Za te pieniądze samorządowcy chcą kupić generatory mocy.

ONEwrocław – konkurs filmów krótkometrażowych »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie red
Weź udział w konkursie na filmik o Wrocławiu i wygraj noclegi dla siebie i znajomych w oryginalnych, kapsułach noclegowych w samym sercu miasta. Konkurs organizuje nowootwarty, położony w Rynku hostel The One.

Komendant Straży Miejskiej odpowiada »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie Komendant Straży Miejskiej, Marian Calów
Szanowna Redakcjo „OTO STRZELIN” W związku z ukazaniem się w dniu dzisiejszym artykułu zatytułowanego '' Strażnicy pod kontrolą'' pragnę przekazać odczucia własne w tej sprawie jako Komendanta Straży Miejskiej w Strzelinie. Liczę na upublicznienie mojego stanowiska za Waszą pomocą.

Zginęła pasażerka »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie MM
W niedzielę około godz. 17.00 na drodze Wiązów – Gułów doszło do wypadku. Pasażerka punta zginęła na miejscu. Straszy mężczyzna przebywa na obserwacji w szpitalu.

Strażnicy pod kontrolą »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie Magdalena Margasińska
Po skargach, a także sytuacjach, w których do rozstrzygnięcia sporu między mieszkańcem a strażnikiem miejskim jest tylko „słowo przeciwko słowu” burmistrz Dorota Pawnuk zdecydowała, że za kilka tygodni zakupi funkcjonariuszom minikamery. Będą mieli obowiązek nosić je podczas służby.

Butelka się przewraca… »
Tekst opublikowany 2011-11-21, opracowanie MM
Nagrodę za 1 miejsce w konkursie ‘’Wiersz na 102” zgarnęła Diana Kowalska. Młoda poetka swoim wierszem „(…) Butelka się przewraca…” nie dała szans rywalom. 102 złote w gotówce wręczyła jej dyrektor biblioteki Maria Tyws. W tym roku komisja przyznała również nagrodę specjalną.

Będą wybory w Wiązowie »
Tekst opublikowany 2011-11-21, opracowanie Magdalena Margasińska
Afera „testamentowa” po niemal 10 latach dobiegła końca. Henryk Ożarowski został uznany winnym potwierdzenia sfałszowanego dokumentu i prawomocnie skazany. A to oznacza, że w gminie Wiązów odbędą się wkrótce wybory burmistrza.

Treningi Nordic Walking w Strzelinie »
Tekst opublikowany 2011-11-21, opracowanie Magdalena Margasińska
Fenomen Nordic Walking już w 2005 roku opanował Europę ponad 6 mln rzeszą fanów. Teraz zawitał do Strzelina. Treningi dla wszystkich chętnych odbywają się pod okiem profesjonalistki Anny Dębowskiej.

Niepokorny artysta w strzelińskiej bibliotece »
Tekst opublikowany 2011-11-21, opracowanie MM
18 listopada w bibliotece publicznej w Strzelinie odbyło się spotkanie z muzykiem i poetą Henrykiem Hak – Kazimierczakiem. Artysta zaprezentował przewrotne i ironiczne teksty swojego autorstwa, a dopełnieniem występu była oryginalna aranżacja muzyczna.

Zagrają w półfinale  »
Tekst opublikowany 2011-11-20, opracowanie Radosław Kwiatkowski
MKS Strzelin awansował do półfinału rozgrywek drugiej edycji Volley Spartan Huck. Tak jak przed rokiem, nasz zespół o medale walczyć będzie we wrocławskiej hali Orbita.

Remis na koniec roku »
Tekst opublikowany 2011-11-20, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Piłkarze Strzelinianki zremisowali bezbramkowo na własnym stadionie z wiceliderem IV ligi Piastem Żmigród. Był to ostatni mecz drużyny ze Strzelina w roku 2011. Strzelinianka przezimuje na bezpiecznej, dziesiątej pozycji.

Telefon na wagę życia »
Tekst opublikowany 2011-11-18, opracowanie MM
W środę po popołudniu szybka reakcja sąsiadów i interwencja policji pozwoliły zapobiec tragedii. Dwoje starszych ludzi znaleziono wycieńczonych w swoim mieszkaniu.

Footbagowcy walczą o przydział »
Tekst opublikowany 2011-11-18, opracowanie MM
Strzelińscy „zośkarze” złożyli kandydaturę na organizatorów Mistrzostw Polski w Footbagu 2012. Wyniki rada sędziów ogłosi w styczniu.

''Skuter'' zadebiutował w Niemczech »
Tekst opublikowany 2011-11-18, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Tomasz ''Skuter'' Protokowicz, pochodzący z powiatu strzelińskiego sztangista, zadebiutował w niemieckim klubie ESV München-Freimann. Tomek w swoim debiucie uzyskał najlepszy wynik zawodów w podrzucie.

Pijana matka za kierownicą »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie MM
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 42 letnia mieszkanka Białobrzezia. W takim stanie przewoziła swojego 9-letniego syna.

Nadszedł czas zombie »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie red.
R nie ma imienia, wspomnień, pulsu. Wraz z innymi zombie zamieszkuje opuszczone lotnisko. Żadne z nich nie pamięta, jaka katastrofa zamieniła świat w przerażające i puste miejsce, a ich – w chodzących Martwych.

Złodzieje zatrzymani »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie MM
Policjanci z Wiązowa zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn podejrzanych o wielokrotne kradzieże. Sprawcy próbowali ukraść 170 metrów przewodu elektrycznego. Teraz grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kolizja przy Oławskiej  »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W poniedziałek 14 listopada w Strzelinie przy ulicy Oławskiej doszło do kolizji drogowej z udziałem audi A4 i opla corsy. Jeden z kierowców został ranny.

Ranny łabędź w stawie »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W środę, 16 listopada strażacy uratowali łabędzia ze złamanym skrzydłem, który znajdował się w stawie w Piotrowicach.

Zapaliło się koło »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie RK
W środę 16 listopada w Karszowie zapaliło się koło bliźniacze w ciężarówce. W akcji ratowniczej pomocy udzieliła jedna z mieszkanek Karszowa.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty w Synagodze pod Białym Bocianem i w Filharmonii Wrocławskiej czy zestawy ProSzkliwo - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz smsa.

Dąb polskiej prezydencji »
Tekst opublikowany 2011-11-16, opracowanie MM
Polską prezydencję 26 października symbolicznie uczcili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelinie. Reprezentanci przeszli ulicami miasta, by w parku uroczyście zasadzić pamiątkowy dąb.

Na co nas stać? »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie Magdalena Margasińska
Radni zaprosili burmistrz Dorotę Pawnuk i skarbnik Łucję Szczepańską do wspólnej debaty o dyspozycji i możliwościach finansowych gminy. Samorządowcy chcieli wiedzieć „na co nas stać’’, zanim przystąpią do dyskusji nad projektem budżetu gminy na 2012 rok.

Delegaci zwiedzali gminę »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie Opr. MM
Władze Strzelina przez 4 dni gościły reprezentantów partnerskiego miasta Strealen. Goście z Niemiec byli świadkami złożenia kapsuły czasu w kopule ratuszowej wieży, odwiedzili również kilka spośród gminnych wsi i stolicę Dolnego Śląska.

Rolnicy załamują ręce »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie MM
Włodarze gmin planują podnieść podatek rolny o 100%. Rolnicy apelują do burmistrzów i wójtów o zmniejszenie ceny żyta branej pod uwagę do wyliczenia ceny podatku rolnego za 1 hektar przeliczeniowy.

WOŚP dla kobiet z cukrzycą w ciąży »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie red
Zakup pomp insulinowych dla kobiet z cukrzycą w ciąży to jeden z celów najbliższego XX Finału WOŚP.

Triole koncertowo w Kuropatniku »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W niedzielę, 13 listopada w Kuropatniku odbył się kolejny koncert dla społeczności lokalnej. Wystąpiły chóry Triole i Trioleczki, a także soliści. Repertuar był bardzo różnorodny.

Nieuczciwi sprzedawcy kredytów »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Sanatoria, pielgrzymki, bezpłatne badania – okazują się „świetną okazją” do zaciągnięcia niechcianego kredytu. Z kolei od spragnionych pożyczek oszukańcze firmy coraz częściej wyłudzają tysiące złotych. W większości przypadków ofiarami nadużyć są osoby starsze – alarmuje Rzecznik Konsumentów.

Lewandowski najlepszy »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Red.
Sześcioro zawodników Strzelca wzięło udział w rozegranych w ubiegły weekend w Wałbrzychu Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w podnoszeniu ciężarów. W mistrzostwach udział wzięło ponad 160 zawodników i zawodniczek z najlepszych klubów makroregionu.

Uczennica doceniona »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Kasia Bartczak, która jest uczennicą trzeciej klasy szkoły podstawowej, zawiadomiła straż pożarną o pożarze w budynku przy ulicy Konopnickiej w Strzelinie. Dzięki niej strażacy natychmiast pojawili się na miejscu zdarzenia i udało się ograniczyć straty. W środę 9 listopada Kasia została nagrodzona przez strzelińskich ratowników.

Początek ''wiosny'' na remis »
Tekst opublikowany 2011-11-12, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Piłkarze Strzelinianki rozegrali awansem pierwszy mecz rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi. Podopieczni trenera Piotra Bolkowskiego zremisowali na własnym stadionie z ekipą Karkonoszy Jelenia Góra 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył kapitan Marcin Józefowicz.

Skoda wypadła z jezdni  »
Tekst opublikowany 2011-11-12, opracowanie Radosław Kwiatkowski
10 listopada w Ludowie Polskim skoda felicja wypadł z jezdni i wylądował w przydrożnym rowie. Jedna osoba została ranna.

125 tysięcy poszło z dymem »
Tekst opublikowany 2011-11-12, opracowanie Radosław Kwiatkowski
29 strażaków wzięło udział w akcji gaśniczej pożaru budynku gospodarczego w piątek 11 listopada w Bryłówku. Łącznie straty oszacowano na około 125 tysięcy złotych.

Ankieta oceny pracy urzędników  »
Tekst opublikowany 2011-11-11, opracowanie MM
Burmistrz Dorota Pawnuk zachęca wszystkich mieszkańców do oceny pracy poszczególnych pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie. Ankietę „oceny” jest dostępna w urzędzie miasta.

Imponująca wieża w Strzelinie »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie Magdalena Margasińska
Montaż wieży ratuszowej zakończył się sukcesem. Wczoraj przed południem założono ostatnią z części wieży, iglicę z flagą. Teraz wieżę można podziwiać z każdej części miasta. Postawienie wieży to kulminacyjny moment odbudowy Ratusza w Strzelinie.

Plakaty wyborcze wciąż wiszą »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie MM
W środę minął ustawowy termin na usunięcie plakatów wyborczych. Niektórzy ze strzelińskich i wrocławskich kandydatów nie zastosowali się do zapisów ustawy. Czy zamiast mandatów poselskich otrzymają mandaty strażników miejskich?

Tragedia w parku »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie MM
Młody mężczyzna popełnił samobójstwo.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie red
Bilety do kina Helios, Multikina i kina 5D, zaproszenia na operę rockową i koncerty jazzowe, soulu czy wrocławskiej filharmonii - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać smsa.

Projekt ''Edukatorzy'' »
Tekst opublikowany 2011-11-09, opracowanie Magdalena Margasińska
12 osób z terenu gminy Strzelin weźmie udział w 5 miesięcznym projekcie pn.'' Lokalni Edukatorzy''. Profesjonaliści na czele z Damianem Decem i Marcinem Romanowskim przeprowadzą cykl szkoleń z zakresu przygotowywania i realizacji projektów edukacyjnych i społecznych. Program daje uczestnikom szanse rozwoju, a co więcej umożliwia pozyskanie dofinansowania na realizację własnych pomysłów.

Specjalne oferty Aquaparku Granit »
Tekst opublikowany 2011-11-09, opracowanie MM
Wodny świat przyjazny dzieciom - pod taką nazwą strzeliński Aquapark realizuje program nauki i doskonalenia pływania. Zarządcy wychodzą z szeroką ofertą programową do mieszkańców okolicznych gmin. Zachęcają do wzięcia udziału w specjalnych zajęciach i kursach oraz spędzania czasu na zabawie i grach wodnych.

Jak zarobić na deweloperach? »
Tekst opublikowany 2011-11-09, opracowanie Michał Sadrak, Open Finance
Mieszkania tanieją, rentowność najmu jest na poziomie przeciętnej lokaty bankowej, a akcje deweloperów dotknęła mocna przecena. Na rynku nieruchomości wciąż jednak można zarabiać powyżej 10 proc. w skali roku. Wystarczy pożyczyć deweloperowi pieniądze.

Spłonął dach w Wiązowie »
Tekst opublikowany 2011-11-09, opracowanie Radosław Kwiatkowski
8 listopada doszło do pożaru w budynku biurowo-socjalnym w Wiązowie przy ulicy Armii Ludowej. Akcja ratownicza trwała blisko dwie godziny. Niestety spaleniu uległ dach.

Wiązów jutro bez prądu »
Tekst opublikowany 2011-11-08, opracowanie MM
Od godz. 8.00 do 15.00 bez prądu zostanie kilka ulic na terenie Wiązowa.

Postawią dziś całą wieżę ? »
Tekst opublikowany 2011-11-08, opracowanie Magdalena Margasińska
Wczoraj mieszkańcy Strzelina skupili swoją uwagę na strzelińskim Ratuszu. Mieliśmy być świadkami założenia dwóch z czterech części wieży ratuszowej. Niestety z powodu komplikacji technicznych prace trwały dłużej niż zaplanowano. Ostateczni ustawiono ''cebulę'' wieży, a pozostałe fragmenty mają być zamontowane dzisiaj.

Kapsuła czasu w kopule wieży »
Tekst opublikowany 2011-11-07, opracowanie Magdalena Margasińska
4 listopada odbyła się ceremonia umieszczenia aktu erekcyjnego w kopule wieży ratuszowej. Honorowym gościem był burmistrz miasta partnerskiego Straelen - Jorg Langemeyer. Dziś rozpoczęło się montowanie wieży.

Opłaty na A-4 niższe i później »
Tekst opublikowany 2011-11-07, opracowanie MM, fot. www.autostrada-a4.pl
Dobre informacje dla kierowców. Opłaty za przejazd autostradą A4 zostaną wprowadzone później niż planowano. Co więcej, ceny za przejazd spadną o połowę.

Im strzelać nie kazano »
Tekst opublikowany 2011-11-06, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W meczu 15. kolejki spotkań piłkarskiej IV ligi drużyna Strzelinianki przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem Granicą Bogatynia 0:1. Gospodarze stworzyli więcej sytuacji bramkowych, ale to goście byli skuteczniejsi.

Nowa hala już działa  »
Tekst opublikowany 2011-11-06, opracowanie AJ
28 października był dniem szczególnym dla uczniów szkoły w Księgienicach Wielkich a także społeczności gminy Kondratowice. Dobiegła końca budowa nowoczesnej hali sportowej.

Granit nadal liderem »
Tekst opublikowany 2011-11-06, opracowanie Radosław Kwiatkowski
Tenisiści stołowi Granitu Strzelin rozgromili 10:1 UKS Ożary w czwartym meczu III ligi. Podopieczni trenera Mariana Kozaka zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli z kompletem zwycięstw.

Kolizja trzech pojazdów  »
Tekst opublikowany 2011-11-06, opracowanie Radosław Kwiatkowski
3 listopada doszło do kolizji drogowej przy ulicy Wrocławskiej w Strzelinie. W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Na szczęście nikt nie został ranny.

Cysterski piknik w Krzeszowie »
Tekst opublikowany 2011-11-04, opracowanie red
W sobotę, 5 listopada, zostanie zainaugurowany „Południowo-zachodni Szlak Cysterski”. Z tej okazji, na terenie historycznego opactwa cysterskiego w Krzeszowie, odbędzie się piknik, na który organizatorzy zapraszają m.in. przedstawicieli władz samorządowych, organizacje turystyczne, a także mieszkańców i fanów średniowiecznych rozrywek.

Nie zapomnij o czworonogach »
Tekst opublikowany 2011-11-04, opracowanie Magdalena Margasińska
Dla dzikich kotów i psów okres zimowy jest szczególnie trudny. Wiele bezdomnych zwierząt walczy o przetrwanie. O tym jak najlepiej pomagać czworonogom mówi lekarz weterynarii, Tomasz Baran i prezes Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Strzelinie, Lidia Sobolewska.

Pierwszy gol Michała »
Tekst opublikowany 2011-11-04, opracowanie Radosław Kwiatkowski
W ostatnim meczu Piasta Gliwice z Zawiszą Bydgoszcz remisowego gola dla Zawiszy zdobył Michał Masłowski, były zawodnik Strzelinianki Strzelin. To pierwszy gol Masłowskiego w barwach pierwszoligowego klubu.

Pamięć o zmarłych  »
Tekst opublikowany 2011-11-04, opracowanie Radosław Kwiatkowski
We wtorek 1 listopada cmentarze w powiecie strzelińskim ożyły kolorami świeżych kwiatów i płonących zniczy. To okres wspominania tych, których już nie ma wśród nas.

Przeprowadź kredyt i oszczędź 100 zł na racie »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Na refinansowaniu kredytu można dziś nieźle zyskać. Po zmianie banku rata kredytu sprzed dwóch lat może być niższa o co najmniej 100 zł na każde 100 tys. zł kredytu.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
Bilety do kina Helios i kina 5D, zaproszenia na koncerty do wrocławskiej filharmonii, porady dietetyczne i nordic walking - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać smsa.

Świętowali zakończenie sezonu »
Tekst opublikowany 2011-11-02, opracowanie Opr. MM
W Ludowie Polskim odbyła się uroczystość zakończenia sezonu jeździeckiego. Członkowie Strzelińskiego Stowarzyszenia Sportów Konnych i Przyrody „Dragon” już po raz drugi zorganizowali tradycyjny bieg św. Huberta.

Złowili talenty »
Tekst opublikowany 2011-11-02, opracowanie MM
W środę w galerii Skalnej Strzelińskiego Ośrodka Kultury odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki. Szczęśliwymi zwyciężczyniami obu kategorii zostały siostry Paulina i Karolina Rzepka.

Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Strzelin

OtoStrzelin.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl