Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 11 informacji. Wszystkie poniżej.

Smaki i znaki Strzelina »
Tekst opublikowany 2012-03-26, opracowanie UMS
4 marca w Strzelińskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs pn. „Strzelin – nasze znaki i smaki”. Jego organizatorami byli uczestnicy projektu „Lokalni Edukatorzy”.

Ukryte skarby małych miejscowości z „Klasy BGŻ” »
Tekst opublikowany 2012-03-23, opracowanie red.
Do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa BGŻ”. O miejsce w programie mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych z miejscowości powiatowych i mniejszych, którzy bardzo dobrze się uczą, mają ponadprzeciętną motywację, a jednocześnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. W roku szkolnym 2012/2013 do programu będzie mogło dołączyć 80 uczniów.

Kierowcy się doczekali »
Tekst opublikowany 2012-03-06, opracowanie AJ
Marzenie wielu kierowców codziennie pokonujących trasę Strzelin – Biały Kościół zostało spełnione. Zakład Lini Kolejowych w Opolu kilka dni temu rozpoczął naprawę zniszczonej nawierzchni drogowej przy przejeździe kolejowym.

Kosze dla uszatek »
Tekst opublikowany 2012-03-06, opracowanie UMiG
Pierwsze wiklinowe kosze dla ptaków zawisły w ostatni weekend lutego na drzewach przy strzelińskim magistracie. Kolejne mają być montowane m.in. w parku miejskim. Ich ilość będzie zależała od hojności mieszkańców gminy Strzelin.

Nie wyhamował »
Tekst opublikowany 2012-03-06, opracowanie AJ
Kierowca tira nie wyhamował i uderzył w rowerzystkę, która wyjechała na środek jezdni z drogi podporządkowanej. Kobieta trafiła do szpitala. Policja bada przyczyny zdarzenia.

Wszystko o branży rolniczej »
Tekst opublikowany 2012-03-06, opracowanie AJ
Porady i wskazówki specjalistów, tajniki rolniczych interesów oraz Wspólna Polityka Rolna Unii Europejskiej to jedne z wielu kwestii, które proszono podczas ubiegłotygodniowego forum zawodowego.

Wielka odpowiedzialność »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie AJ
Powołanie Ewy Mańkowskiej na stanowisko wicewojewody dolnośląskiego było zapowiadane od dawna. W końcu 15 lutego premier Donald Tusk podpisał nominację. - Jest to misja, którą będę starała się wykonać najlepiej jak umiem – mówi o nowym stanowisku Ewa Mańkowska.

Pamiętają o pomordowanych »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie UMiG
Pamięć bestialsko pomordowanych mieszkańców Huty Pieniackiej uczcili w niedzielę, 19 lutego mieszkańcy Strzelina. Obchody 68. rocznicy pogromu zorganizowano tradycyjnie w strzelińskim kościele p.w. Matki Chrystusa i św. Jana Apostoła Ewangelisty.

Rodzinny ''interes'' »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie Opr. AS
Policjanci z komendy w Strzelinie zatrzymali sprawców kradzież paliwa. Mężczyźni ściągali olej napędowy z baku ciężarówki i przelewali go do kanistrów.

Kilkaset kilo zebranej karmy »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie UMiG
Kilkaset kilogramów karmy dla bezdomnych psów i kotów zebrali uczniowie trzech strzelińskich szkół, w ramach akcji zimowego dożywiania zwierząt. Uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia, koordynowanego przez miejscowe koło Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami, odbyło się we wtorek, 21 lutego w Strzelińskim Ośrodku Kultury.

Bilet za SMS »
Tekst opublikowany 2012-03-01, opracowanie red.
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Strzelin

OtoStrzelin.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl