Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 10 informacji. Wszystkie poniżej.

Zawody pływackie w Aquaparku »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Na miejsca, gotowi, start! – I Zawody Pływackie „Majówka” w Aquaparku Granit w Strzelinie

Bitwa na głosy - pierwszy finalista »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Przed nami pierwszy półfinał „Bitwy na głosy”. W najbliższym odcinku nikt nie odpadnie. Widzowie wybiorą za to jednego z finalistów.

Dolnośląski Klucz Sukcesu »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Po raz kolejny w tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście naszego regionu. Tym razem wyróżnione firmy zostaną uhonorowane 31 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie. W tej chwili trwa procedura przyjmowania zgłoszeń do XVI-ej edycji Wyróżnienia.
Zdjęć: 4  

Targowisko do przebudowy »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie UMiG, Fot. Hubert Mucha UMWD
3 kwietnia burmistrz Dorota Pawnuk i skarbnik Łucja Szczepańska podpisały w imieniu gminy Strzelin umowę o przyznanie pomocy na realizację projektu pn. „Przebudowa targowiska miejskiego w Strzelinie”, realizowanego w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Sprzątnij po pupilu »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie UMiG
Strzeliński magistrat konsekwentnie zachęca właścicieli psów do sprzątania po swoich pupilach. Kilka dni temu Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie już po raz kolejny zakupił nowe kosze na odchody zwierzęce i specjalne zestawy higieniczne, dzięki którym można szybko i sprawnie posprzątać po swoim czworonożnym pupilu.

Spotkanie z Pawłem Pollakiem  »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie SOK
W czwartek, 12 kwietnia na zaproszenie Strzelińskiego Ośrodka Kultury oraz Stowarzyszenia „Sztukater” w naszym mieście gościł Paweł Pollak, pisarz, tłumacz literatury szwedzkiej, autor powieści obyczajowych i kryminalnych: „Gdzie mól i rdza”, „Kanalia”, „Niepełni”. Paweł Pollak spotkał się z młodzieżą w Liceum Ogólnokształcącym w Strzelinie.

Dofinansowania z Funduszy Europejskich »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie UMiG
W Urzędzie Miasta i Gminy w Strzelinie odbyły się bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Pojadą do Parlamentu Europejskiego »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie UMiG
45 uczniów z 15 szkół naszego powiatu uczestniczyło w X Powiatowym Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowanym przez strzelińskie stowarzyszenie „Europolscy”.

Biegali na przełaj »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie UMiG
Na strzelińskim Stadionie Miejskim odbył się Finał VIII Strefy Wiosennych Biegów Przełajowych. Patronat nad tymi zawodami objęła burmistrz Dorota Pawnuk. Szefowa gminy Strzelin ufundowała też atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Mała szkoła - duży kłopot »
Tekst opublikowany 2012-04-12, opracowanie red.
Temat prawa jazdy wciąż budzi wiele emocji. Zastanawiamy się, którą szkołę wybrać, czy dany instruktor okaże się skutecznym pedagogiem i czy uda nam się szybko przejść szkolenie. Wypytujemy rodzinę, znajomych, zasięgamy opinii na forach, by wreszcie skusić się na sezonową promocję lub niską cenę niepewnej, małej "szkółki".

Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Strzelin

OtoStrzelin.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl