Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Strzelin
Czy strona internetowa jest ci potrzebna ? Jak poprawnie stworzyć stronę internetową żeby sprzedawała.

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Co daje nam posiadanie strony internetowej ? Dzisiaj już nikt chyba nie ma wątpliwości co do możliwości, które otwiera nam posiadanie profesjonalnej strony internetowej. Najważniejszym powodem jest możliwość skalowania swojego biznesu, zastanów się przez chwilę, posiadasz lokalny sklep, na rynku w twoim mieście dziennie przechodzi obok twojego sklepu 500 osób.
Czy strona internetowa jest ci potrzebna ? Jak poprawnie stworzyć stronę internetową żeby sprzedawała.

Czy strona internetowa jest ci potrzebna ? Jak poprawnie stworzyć stronę internetową żeby sprzedawała.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Teraz wyobraź sobie rynek, na którym znajduje się twój sklep, lecz ludzi jest, kilka set tysięcy a prawdopodobnie nie skłamię, jeśli powiem, że jest ich kilka milionów. Zastanów się, jakie daje ci to możliwości. Posiadanie tych dwóch form prowadzenia swojej firmy daje większą dywersyfikację swoich działań, np. sprzedaż lokalna, oraz sprzedaż ogólnopolska. Warto zadać sobie samemu pytanie, co chcemy osiągnąć poprzez prowadzenie własnej działalności w internecie.

Jak stworzyć sklep internetowy Kraków, aby przynosił nam zyski ?

Najczęstszym błędem, który zauważam, jest inwestowanie w reklamę, podczas gdy twoja strona nie zachęca klienta w żaden sposób, chyba nie muszę ci, tłumaczyć jak się to zazwyczaj kończy. Użyteczność twojego sklepu jest elementem, w który najlepiej na początku zainwestować, aby klient potrafił odnaleźć się na twojej stronie. Co mam na myśli, mówiąc użyteczność ? A no to, że gdy wchodzisz na stronę internetową, nie chcesz czekać minuty, aż strona się załaduje, powiem więcej, nie chcesz czekać więcej niż 5 sekund. Przyjemna czcionka dla oczu, aby nie męczyć swojego klienta, stosuj nagłówki w celu zwiększenia przejrzystości, widoczności tekstu i zwrócenia uwagi użytkownika. Jeśli przez pierwsze kilkadziesiąt sekund nie zainteresujesz swojego klienta, bardzo prawdopodobne jest, że go stracisz. Skupiaj się na realnej wartości, którą przekazujesz swojemu klientowi. Pamiętaj, twój klient nie kupuje czegoś, bo jest jakieś, twój klient kupuje coś, bo ma realne korzyści. Przedstawię ci to na przykładzie kupna samochodu.

Tytuł ogłoszenia pierwszego- Samochód srebrny

Tytuł ogłoszenia drugiego- Samochód, szybki, niezawodny, bez wkładu finansowego.

Które z ogłoszeń twoim zdaniem sprzeda więcej ? Jestem pewien, że ogłoszenie drugie ze względu na to, że klient wie, czego może oczekiwać. Dlatego tak istotne jest to, żeby twój sklep lub strona internetowa, była dobrze zaprojektowana. Dlatego tak ważne jest, żeby twój biznes miał dobrze dopasowaną stronę internetową, bo jeśli tego zabraknie to, twoja strona nie będzie dobrze konwertować. A ty stracisz klienta, a co za tym idzie również pieniądze.


MKo © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 3 grudnia 2023
Imieniny
Hilarego, Franciszki, Ksawery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl