Strzelin
Ciągle mamy lidera

Piłkarze Strzelinianki na własnym stadionie rozgromili ekipę Sokoła Wielka Lipa 3:0. Dzięki zwycięstwu zespół ze Strzelina pozostaje liderem klasy okręgowej.

W niedzielę, 30 mają na stadionie w parku miejskim w Strzelinie, piłkarze Strzelinianki zmierzyli się z ekipą Sokoła Wielka Lipa. Gospodarze od początku meczu narzucili swój styl gry. Pierwszą bramkę zdobył Miłosz Bandura, który technicznym, precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Do przerwy Strzelinianka prowadziła 1:0.

Po zmianie stron na boisku pojawił się Krzysztof Burtan, który okazał się prawdziwym jokerem w tali Piotra Bolkowskiego. Burtan wykorzystał doskonałe podanie od Józefowicza i podwyższył wynik meczu na 2:0. Kilka minut później ten sam zawodnik zdobył trzecią bramkę po bliźniaczek akcji, tym razem dogrywającym był Łuczak.

Strzelinianka pokonała Sokoła 3:0 i nadal jest liderem w tabeli klasy okręgowej. Zespół ze Strzelina po 25. kolejkach ma 60 punktów. Drugie miejsce należy do Piasta Żmigród, który traci dwa punkty i ma jeden zaległy mecz do rozegrania. Piast w ostatnim meczu pokonał 3:0 Barycz Milicz.