Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Strzelin
Ostatnie mecze kontrolne

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze Strzelinianki ciężko trenują, aby dobrze przygotować się do startu rozgrywek piłkarskiej IV ligi. W meczach kontrolnych trener Piotr Bolkowski testuje nowych piłkarzy.

W pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Strzelinianki zmierzyli się z MKS-em Oława. Podopieczni trenera Piotra Bolkowskiego wygrali zasłużenie 3:1. Po 45 minutach Strzelinianka prowadziła 1:0, a gola zdobył jeden z testowanych graczy. Łącznie w tym meczu sprawdzanych było czterech piłkarzy. Na drugą bramkę dla zespołu ze Strzelina kibice czekali do 55 minuty. Faulowany w polu karnym był Tomasz Bartosz, a jedenastkę na gola zamienił Marcin Józefowicz. Pięć minut później było już 2:1. Król obronił potężny strzał jednego z piłkarzy z Oławy, ale przy dobitce z bliskiej odległości był bez szans. Wynik meczu ustanowił w 75 minucie Tomasz Bartosz.

Kolejnym sparingpartnerem drużyny ze Strzelina był zespół Czarnych Jelcz Laskowice. Mecz rozegrano na gościnnym stadionie w Kondratowicach. Strzelinianka rozgromiła rywali 4:0. Pierwszą bramkę zdobył już w 7 minucie Tomasz Bartosz. Ten sam zawodnik w 30 minucie był nieprzepisowo zatrzymywany w polu karnym. Rzut karny wykorzystał Marcin Józefowicz i Strzelinianka schodziła do szatni prowadząc 2:0. Najlepszy strzelec Strzelinianki minionego sezonu Tomasz Bartosz w 55 minucie zdobył swoją drugą bramkę. Wynik meczu na 4:0 w 60 minucie ustalił zawodnik testowany.

W sobotę 7 sierpnia piłkarze Strzelinianki zmierzyli się w Dzierżoniowie z tamtejszą Lechią. Mecz wygrali gospodarze 4:3. Do przerwy piłkarze Strzelinianki prowadzili 3:1. Po zmianie stron gospodarze zdobyli trzy gole nie tracąc przy tym żadnej. Jedną z bramek dla Lechii zdobył były zawodnik Strzelinianki Michał Masłowski.