Parafia Borek Strzeliński
Kojęcin godz.: 10
Jaksin godz. 10:15
Świnobród godz. 10:30
Jelenin godz. 10:45
Michałowice godz. 11
Borek Strzeliński godz. 12 i 15
Parafia Borów
Borów godz. 10 i 13
Boguszyce godz. 10:30
Broza godz. 10:45
Brzezica godz. 11
Bartoszowa godz. 11:20
Piotrków Borowski 11:40
Mańczyce godz. 12
Głowin godz. 12:20
Stogi godz. 12:40
Boreczek godz. 13:20
Opatowice gody. 13:40
Parafia Biały Kościół
Szczodrowice godz. 9:40
Dębniki godz. 10
Biały Kościół 10:20 i 13
Gębczyce godz. 11
Gębice godz. 11:20
Nowolesie godz. 11:40
Kazanów godz. 12:20 i 12:40
Parafia Dankowice
Dankowice godz 10
Wąwolnica godz. 10:15
Sadowice godz. 10:30
Staszów godz. 10:45
Komorowice godz. 11
Nieszkowice godz. 11:15
Skoroszowice godz. 11:30
Skoroszowice Majątek godz. 11:45
Parafia Dobrzenice
Jakubów godz. 9
Zarzyca godz. 9:15
Wójcin godz. 9:30
Żelowice godz. 9:45
Kowalskie godz. 10
Kowalskie Osiedla godz. 10:15
Stachów godz. 10:30
Błotnica godz. 10:45
Brochocin godz. 11
Dobrzenice godz. 11:15
Parafia Gnojna
Wawrzyszów i Łojowice godz. 15
Gnojna i Zielonkowice godz. 12:50
Jeszkotle godz. 16:50
Parafia Jaworów
Jaworów godz. 10 i 12
Kłosów godz. 10:15
Bryłów godz.10:30
Bryłówek godz.10:45
Częstocice godz. 11
Olesnica Mała godz. 11:30
Parafia Jegłowa
Jegłowa godz. 11 i 12:10
Krzywina, świetlica godz. 10:30
Samborowiczki godz. 10:45
Kaszówka godz. 11:10
Karszówek godz. 11:30
Żeleźnik godz. 11:45
Parafia Jutrzyna
Jutrzyna godz. 13:30
Kowalów godz. 13:45
Krajno godz. 14
Parafia Ludów Śląski
Ludów Śląski godz. 9 i 10:30
Kurczów godz. 9:30
Kręczków godz. 9:45
Kazimierów godz. 10
Ludów Polski godz. 10:15
Parafia Prusy
Kondratowice godz. 9
Brochocinek godz. 9:20
Edwardów godz. 9:30
Karczyn godz. 9:45
Karszów godz. 10
Skała, Gołostowice godz. 10:15
Górka Sobocka godz. 10:30
Janowiczki godz. 10:45
Czerwieniec godz. 11
Maleszów godz. 11:15
Rakowice godz. 11:30
Prusy godz. 12
Parafia Przeworno
Przeworno 9 i 13
Cierpice godz. 9:30
Dzierzkowa godz. 10
Kaczkowice godz. 10:30
Miłocice godz.10:45
Siemisławice godz. 11:30
Strużyna godz. 11:30
Karnków godz. 12
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie
Strzelin godz. 10, 11, 12, 13, 14
Krzepice godz. 10
Chociwel godz. 10:20
Górzec godz. 10:40
Warkocz godz. 11
Szczwin godz. 11:20
Pęcz godz. 10
Piotrowiece godz. 10:20
Dobrogoszcz godz. 10:40
Mikoszów godz. 11
Strzegów godz. 11:20
Parafia Matki Chrystusa i Św. Jana Apostoła w Strzelinie
Gęsiniec godz. 11
Gościęcice Dolne 11:15
Kościół Parafialny godz. 12. 12:30, 13
Parafia Szklary
Sarby Górne godz. 12:30
Sarby godz. 12:45
Samborowice godz. 13:15
Jagielnica godz. 13:30
Wieliczna godz. 13:45
jagienno godz. 14
Parafia Wiązów
Wiązów godz. 10:30 i 12
Księżyce, Zborowice godz. 11
Stary Wiązów, Wyszonowice godz. 11:30
Gułów godz. 12
Parafia Witowice
Jędrzychowice godz. 10:30
Goszczyna godz. 10:45
Kurów godz. 11
Witowice godz. 11:30
Parafia Zielenice
Zielenice godz. 10 i 12
Uniszów godz. 10:15
Podgaj godz. 10:45
Grzegorzów godz. 11
Kepino godz. 11:15
Bierzyn godz. 11:30