Strzelin
W Głogowie bez punktów

W Wielką Sobotę piłkarze Strzelinianki w Głogowie zmierzyli się z drugą drużyną Chrobrego. Niestety nasz zespół przegrał 1:2. Honorowe trafienie zaliczył Tomasz Urban.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.W Głogowie bez punktów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Gospodarze zaatakowali od początku spotkania. W 13 minucie strzelał Kamil Piotrowski, ale efektowną i skuteczną paradą popisał się Mariusz Bołdyn. Chrobry objął prowadzenie w 33 minucie. Lewą stroną boiska akcję przeprowadził Wolbaum, jego dośrodkowanie mocnym strzałem głową wykorzystał Dawid Chechelski. Piłkarze Strzelinianki również w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji, jednak nie potrafili zamienić ich na gole.

Po zmianie stron to znów gospodarze trafili do siatki Strzelinianki. Po zamieszaniu w polu karnym w 60 minucie futbolówkę w bramce Bołdyna ponownie umieścił Dawid Chechelski. Dziewięć minut później kontaktowego gola z rzutu karnego, po wcześniejszym zagraniu ręką, zdobył Tomasz Urban. Niestety wynik nie uległ już zmianie i Strzelinianka przegrała 2:1.

Strzelinianka Strzelin zajmuje obecnie piąte miejsce z 37 punktami w tabeli IV ligi. Liderem pozostaje Prochowiczanka Prochowice, która wywalczyła już 46 punktów. Następny mecz podopieczni trenera Piotra Bolkowskiego rozegrają 30 kwietnia na własnym stadionie z Orkanem Szczedrzykowice. Początek spotkania o godzinie 17.